Dveře vnitřní interiérové2021-01-11T13:45:48+00:00

DVEŘE VNITŘNÍ INTERIÉROVÉ

Interierové dveře se vyrábí v mnoha modelových řadách v různých povrchových úpravách -laminátové,foliované,dýhované a v barvách RAL.K dveřím dodáváme dřevěné obložkové zárubně ve stejné povrchové úpravě.Všechny typy interiérových dveří lze usadit do obložkových zárubní nebo do obložek s bočními světlíky a nadsvětlíky.Interiérové dveře dodáváme v provedení otočném,kyvném, zlamovacím,falcovém i bezfalcovém.

Široka nabídka obsahuje:

interiérové dveře
bezpečnostní dveře
protipožární dveře
posuvné dveře
celoskleněné dveře

Široká nabídka interiérových dveří v mnoha barevných provedeních, výplních a strukturách použitého materiálu.

KATALOG ke stažení (PDF)

CENÍK INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ke stažení (PDF)

CENÍK PŘÍPLATKŮ ZA SKLO ke stažení (PDF)

Dřevěné interiérové dveře zútulní Váš domov. Vybírat můžete z mnoha povrchů a dekorů. Interiérové dveře vylepší úroveň vašeho bydlení a zpříjemní prostředí. Pro skleněné dveře můžete zvolit z několika možnosti skleněných výplní: čisté, jednoduché, decentní zdobení, pískované a rýhované dveře.

KATALOG ke stažení (PDF)

CENÍK  ke stažení (PDF)

Dveře v interiéru již dávno neplní pouze funkční roli. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a estetičnost, bezpečnost a uživatelský komfort. Je velmi důležité, aby se o výrobu starali skuteční profesionálové ve svém oboru, schopní garantovat kvalitu výrobků a poskytnout kupujícímu kompletní služby spojené s výrobou, montáží a pozáručním servisem celého sortimentu naších dveří.

KATALOG ke stažení (PDF)