Dřevěné podlahy2019-12-09T10:49:08+00:00

DŘEVĚNÉ PODLAHY

dodáváme včetně montáže

Firma Internova Morava Vám nabízí dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy, poskytuje široký výběr dřevin, povrchových úprav a systémů pokládek.

V naší nabídce najdete podlahy výrobců:

MEISTER
BOEN

Máte dilema s výběrem podlahy, zda vybrat laminátovou nebo dřevěnou? Rozhodnutí musíte učinit na základě individuálních potřeb, priorit a preferencí. Dřevěná podlaha je vždy o něco hezčí, opravdovější. Dřevo je také na dotyk teplejší a měkčí. Dřevo také lépe izoluje a díky přirozenosti materiálu vytváří příjemnější klima v místnosti.

BOEN

MEISTER

Kolekce dřevěných podlah BOEN zahrnuje 18 dřevin v široké škále různých povrchových úprav, šířek a vzhledů, což dohromady dává až 350 různých variant.

Délka lamel těchto 3-vrstvých podlah je u všech formátů 2 200 mm, šířka a tloušťka se liší dle zvoleného formátu.
3-vrstvé dřevěné podlahy BOEN jsou na kratší hraně opatřeny zámkem BOEN X-PRESS, který umožňuje snadnou, rychlou a čistou pokládku. Můžete si vybrat také 2-vrstvé dřevěné podlahy BOEN. Jednotlivé formáty se liší rozměry lamel a šířkou horní vrstvy.

Tyto podlahy jsou vhodné pro instalaci vysoce kvalitních designů a vzorů. S vrchní vrstvou cca 5,5 mm je Traffic obzvlášť vhodný pro zatěžované prostory jako jsou obchody, hotely a restaurace.

Kolekce má 18 dřevin v různých povrchových úpravách

Vícevrstvé podlahy MEISTER okouzlí na první pohled. Číší z nich pocit tepla a pohody. Zamilujete si vůni pravého dřeva a budete obdivovat krásné přírodní motivy. Kvalita zpracování, rychlost pokládky a bezproblémová údržba nechá klasické masivní parkety daleko za sebou. Co dodat? Moderní doba si svůj směr vybrala, vyberte si jej i vy.

Vícevrstvá podlaha MEISTER patří mezi osvědčené produkty a na českém trhu si díky vysoké kvalitě získala spoustu spokojených zákazníků. Věříme, že i Vy se stanete jedním z nich.

V současné době zažívají přírodní materiály renesanci. Dřevěné podlahy a obklady byly v interiérech vždy velmi populární. Přírodní povrch je přirozený a z estetického hlediska jedinečný. Vícevrstvé podlahy MEISTER vdechnou kousek přírody i do Vašeho domova.